Сьогодні, 18 вересня, з благословення настоятеля Спасо-Преображенського собору митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра клірик собору протоієрей Миколай Тишкун на чернігівському полігоні та у частині Державної спеціальної транспортної служби Чернігова благословив військовослужбовців.
Священик собору благословив військових у Чернігові
Прокоментуй!