Літургію у неділю 13 вересня знову відправили на площі перед собором

11998399_10204503480538984_198735133_nЧерез ремонтні роботи у соборі, що тривають, Божественну літургію сьогодні, у неділю 13 вересня, знову було відправлено просто неба – на площі перед церквою. Відправу літургії очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні кліриків собору.

Завершувалася служба під час дощу. Парафіянам, у яких не було парасольок, отець Валерій запропонував дощовики. Після служби благочинний подякував усім парафіянам, які прийшли розділити спільну молитву та радість Євхаристії.

До наступної неділі, повідомив о. Валерій, ремонтні роботи у соборі мають закінчитися. Наступне богослужіння все безпосередньо у соборі відбудеться у неділю, 20 вересня. Отець Валерій запросив парафіян, які мають можливість, допомогти прибрати у церкві наступної суботи, 19 вересня, з 12:00.

11998324_10204503480338979_1459697085_n

11998159_10204503489339204_1402409858_n

12026558_10204503488379180_191647169_n

11998475_10204503490139224_2036006877_n

12000109_10204503488059172_107802237_n

12016577_10204503480138974_901210483_n

12025287_10204503488259177_1103954169_n

12025570_10204503490419231_208567405_n

12026431_10204503487859167_617437690_n

12026452_10204503480298978_1262418309_n

12026452_10204503490259227_238152834_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *