У неділю, 6 вересня, через ремонт у храмі Божественну літургію духовенство та громада Спасо-Преображенського собору відправили на площі перед собором. Відправу літургії очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Отець Валерій особливо подякував усім парафіянам, які взяли участь у цій службі, незважаючи на дощ.
Літургія у неділю 6 вересня відбулася просто неба
Прокоментуй!