Через ремонтні роботи у соборі, що тривають, Божественну літургію сьогодні, у неділю 13 вересня, знову було відправлено просто неба – на площі перед церквою. Відправу літургії очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні кліриків собору.
Завершувалася служба під час дощу. Парафіянам, у яких не було парасольок, отець Валерій запропонував дощовики. Після служби благочинний подякував усім парафіянам, які прийшли розділити спільну молитву та радість Євхаристії.

