У неділю, 6 вересня, через ремонт у храмі Божественну літургію духовенство та громада Спасо-Преображенського собору відправили на площі перед собором. Відправу літургії очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. Отець Валерій особливо подякував усім парафіянам, які взяли участь у цій службі, незважаючи на дощ.
Ремонт підлоги у храмі проводиться коштом ктитора собору Ігоря Лисова. Якщо ремонтні роботи не встигнуть завершити до наступної неділі, літургія буде правитися так само на площі. Вранці перед літургією з 8 ранку можна буде посповідатися.








