Сьогодні, у неділю 24 квітня, на Вхід Господній до Єрусалима, в нашому соборі було традиційно найбільше людей за весь Великий піст. Багато хто хотів скористатися можливістю прийти на сповідь і причаститися в останню неділю Великого посту. За Божественною літургією сьогодні митрополитові Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру співслужив собор єпископату і духовенства: архієпископи Білогородський Микоолай (Грох) і Макарівський Іларій (Шишковський), єпископ Бородянський Варсонофій (Столяр), протоієрей Валентин Марчук, архімандрит Іона Радзівіл, протоієрей Максим Брусника і клірики собору. За службою молився ктитор собору Ігор Лисов, працівники “Ліко-Холдингу” та всі ті, хто працював над виготовленням пам’ятника Блаженнішому Митрополиту Володимиру, що встановлений на площі біля соборної дзвіниці.
Проповідь після Євангелія сказав владика Іларій. Після літургії владика запросив всіх вийти на площу перед собором для відкриття пам’ятника Блаженнішому Митрополиту Володимиру.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
За вечірньою службою напередодні співслужили митрополит Олександр і архієпископ Іларій. За цим богослужінням, за церковним уставом, благословляються пальмове листя, зелене гілля дерев і квіти, якими зустрічаємо Ісуса Христа, що іде як Цар на страждання і веде всіх нас до Воскресіння.
Докладніше про значення свята Входу Господнього в Єрусалим читайте в матеріалі нашого сайту. Нагадуємо також, що на наступному тижні можна буде причащатися щодня, крім Великої П’ятниці. У вівторок правитиметься дві літургії Передосвячених Дарів: вранці та ввечері. Слідкуйте за графіком богослужінь.














