Сьогодні, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, наш владика митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і благочинний собору протоієрей Валерій Кравець співслужили за святковою Божественною літургією Єрусалимському Патріарху Феофілу ІІІ разом з митрополитами Єрусалимського Патріархату на Святій Землі в храмі Благовіщення в Назареті.
Цей храм побудований над джерелом, де, за переданням, Діва Марія вперше побачила архангела Гавриїла. За літургією також співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир. Після літургії духовенство і віряни пройшли хресною ходою навколо храму по вулицях Назарету.
Всеношну напередодні свята Благовіщення українські архієреї-прочани відправили в храмі пророка Божого Іллі в Хайфі. Владика Олександр щиро подякував за гостинність настоятелю храму протоієрею Миколаю та його дружині Ірині.
Перед тим паломники помолилися на горі Фавор про мир і преображення України. Відвідали грецький православний монастир Єрусалимсього Патріархату та базиліку Преображення Господнього, що зведена геніальним архітектором Антоніо Барлуцці.
Богослужіння в Назареті:
Гора Фавор:
Богослужіння в Хайфі:





























