Митрополит Олександр заклав наріжний камінь у будівництво “Ліко-готелю” (оновлено)

Сьогодні, 2 квітня, настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр благословив будівництво “Ліко-готелю” у спортивному комплексі поруч із собором. Разом із ктитором собору Ігорем Володимировичем Лисовим владика Олександр заклав наріжний камінь у фундамент будівництва, яке проводить компанія “Ліко-Холдинг”.

IMG_8885

“Боже Благословення нехай перебуває на доброму починанні ктитора Спасо-Преображенського собору Ігоря Лисова”, – сказав владика Олександр.

Фото Сергія Гаджилова.

IMG_8864

IMG_8870

IMG_8871

IMG_8874

IMG_8876

IMG_8878

IMG_8883

IMG_8899

IMG_8903

IMG_8906

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *