Божественна літургія на Новий рік

У Спасо-Преображенському соборі вже склалася добра традиція починати Новий рік Божественною літургією. Цього року Євхаристійну трапезу очолили митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та архієпископ Макарівський Іларій у співслужінні духовенства собору і гостей. Служба почалася опівночі.

IMG_3505m

Проповідь після Євангелія сказав владика Іларій. Наприкінці літургії митрополит Олександр привітав усіх парафіян з Новим 2016 роком та побажав усім миру і благословіння від Господа.

IMG_3676m

Після відпусту всі вийшли до ялинки на соборну площу, де пригостилися ігристим вином та мандаринами.

IMG_3709m IMG_3500m IMG_3515m IMG_3535m IMG_3539m IMG_3559m IMG_3562m IMG_3572m IMG_3578m IMG_3594m IMG_3627m IMG_3630m IMG_3651m IMG_3655m IMG_3663m IMG_3665m IMG_3667m

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *