15 січня до Спасо-Преображенського собору прийшли в гості вихованці 7-а класу, викладачі та керівництво київського ліцею-інтернату №23 “Кадетський корпус”. У соборі учнів зустріли митрополит Олександр, отець Валерій Кравець і отець Миколай Тишкун, а про експонати музею розповіла директор Ольга Заріцька.
Вихованці ліцею-інтернату “Кадетський корпус” відвідали собор і музей Митрополита Володимира
Прокоментуй!
