Вихованці ліцею-інтернату “Кадетський корпус” відвідали собор і музей Митрополита Володимира

15 січня до Спасо-Преображенського собору прийшли в гості вихованці 7-а класу, викладачі та керівництво київського ліцею-інтернату №23 “Кадетський корпус”. У соборі учнів зустріли митрополит Олександр, отець Валерій Кравець і отець Миколай Тишкун, а про експонати музею розповіла директор Ольга Заріцька.

12509231_1142402412451340_6442639796426489082_n

Continue reading