У Спасо-Преображенському соборі вже склалася добра традиція починати Новий рік Божественною літургією. Цього року Євхаристійну трапезу очолили митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та архієпископ Макарівський Іларій у співслужінні духовенства собору і гостей. Служба почалася опівночі.
Божественна літургія на Новий рік
Прокоментуй!
