Настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр поділився на своій сторінці в “Фейсбуці” листами дітей зі Слов’янська, які відвідали меморіальний музей Блаженнішого Митрополита Володимира.
Враження дітей зі Слов’янська про музей Митрополита Володимира
Прокоментуй!
