У Спасо-Преображенському соборі вже склалася добра традиція починати Новий рік Божественною літургією. Цього року Євхаристійну трапезу очолили митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та архієпископ Макарівський Іларій у співслужінні духовенства собору і гостей. Служба почалася опівночі.
Проповідь після Євангелія сказав владика Іларій. Наприкінці літургії митрополит Олександр привітав усіх парафіян з Новим 2016 роком та побажав усім миру і благословіння від Господа.
Після відпусту всі вийшли до ялинки на соборну площу, де пригостилися ігристим вином та мандаринами.


















