У суботу, 12 вересня, у день пам’яті святого преподобного Олександра Свірського – свого небесного покровителя – митрополит Олександр відправив Божественну літургію у новій Спасо-Преображенській церкві села Лісники під Києвом. Митрополиту співслужили архієпископи Макарівський Іларій, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та Городницький Олександр, духовенство Спасо-Преображенського собору та інші гості.
Преображенську церкву у с. Лісники побудовано з благословення та в пам’ять приснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Володимира.
“Вічна пам’ять моєму наставнику та учителю. Дякую Богові за благословення та чернече ім’я, яке дав мені Блаженніший владика, в пам’ять святого преподобного Олександра Свірського”, – сказав митрополит Олександр.
Владика також сердечно подякував керівництву житлового масиву, священикам та вірянам, які розділили із ним радість цього свята.
Співав за літургією квартет під управлінням регента Митрополичого хору Спасо-Преображенського собору Олександра Тарасенка.


















