За мир в Україні до святого Георгія молилися військові

moleben_1Сьогодні ввечері у Спасо-Преображенському соборі українські військові молилися разом із духовенством і парафіянами за мир у нашій державі. Молебень з акафістом святому великомученику Георгію Побідоносцю було відправлено перед іконою святого Георгія, написаною на Святій Горі Афон на прохання ктитора собору Ігоря Лисова.

Такі молебні за мир правляться у нашому соборі кожного понеділка з липня минулого року.

moleben_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *