Сьогодні, 5 липня, після вечірні відбувся вечір пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира у річницю його блаженної кончини – у Спасо-Преображенському соборі, який владика Володимир на прохання громади та ктитора Ігоря Лисова освячував п’ять років тому, та у якому любив служити, навіть у дні виснажливої хвороби. У вечері взяли участь митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Балтський і Ананьївський Олексій, архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, єпископ Львівський і Галицький Філарет.
Daily Archives: 05.07.2015
Прокоментуй!
Відео: Літургія у неділю 5 липня, на річницю пам’яті Митрополита Володимира
Сьогодні, у неділю 5 липня, на річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. За літургією особливо молилися про упокоєння спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви. За богослужінням також були піднесені посилені молитви за мир в Україні та закінчення війни. Настоятель собору митрополит Олександр цього дня співслужив Предстоятелю УПЦ Митрополиту Онуфрію разом з іншими єпископами у Києво-Печерській Лаврі.

