Сьогодні, у неділю 12 липня, на день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний храму протоієрей Валерій Кравець. За богослужінням були піднесені посилені молитви за мир в Україні.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)







