21 липня, на день пам’яті Казанської ікони Пресвятої Богородиці, акафіст та Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі відправив протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства собору та гостей. За богослужінням особливо молилися за мир в Україні.
На день Казанської ікони Божої Матері у соборі відправлено літургію
Прокоментуй!