Сьогодні ввечері у Спасо-Преображенському соборі українські військові молилися разом із духовенством і парафіянами за мир у нашій державі. Молебень з акафістом святому великомученику Георгію Побідоносцю було відправлено перед іконою святого Георгія, написаною на Святій Горі Афон на прохання ктитора собору Ігоря Лисова.
За мир в Україні до святого Георгія молилися військові
Прокоментуй!