“Головне – не їсти один одного”. Видано книгу проповідей і бесід Блаженнішого Митрополита Володимира про Великий піст

MV_lent_bookУ видавництві Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира побачила світ книга “Головне – не їсти один одного”. Духівник Фонду митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зібрав в це видання проповіді та бесіди приснопам’ятного Предстоятеля Української Православної Церкви, виголошені в підготовчі неділі, дні святої Чотиридесятниці та Страсного тижня, а також відповіді на запитання про піст.

Книгу можна придбати в музеї Митрополита Володимира і в лавці Спасо-Преображенського собору.

“Піст – це двері покаяння. Двері, які ведуть нас до Страсної седмиці і Світлого Христового Воскресіння. Піст – це сорокаденний перехід від рабства пристрастям і гріху до служіння Богу і ближньому. Піст – це період, коли ми, обмежуючи себе в їжі тілесній, починаємо відчувати голод духовний. Це час, коли висохлий ґрунт нашої душі зрошує Божественна благодать, і серце починає відчувати, а розум осягати слова Святого Письма про те, що не хлібом єдиним житиме людина”, – ці слова Митрополита Володимира ніколи не втратять актуальності.

Бібліографічний опис: Володимир (Сабодан), митр. Головне – не їсти один одного. Київ: Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, 2016. – 158 с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *