Сьогодні ввечері, у середу 30 березня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправив у Спасо-Преображенському соборі літургію Передосвячених Дарів. Владиці співслужили клірики храму і гості.
За церковним уставом, літургія Передосвячених Дарів має відправлятися саме ввечері, бо поєднується з вечірнею. Протягом дня віряни тримали повний піст, щоб ввечері натщесерце причаститися Тіла і Крові Христових. Для тих, хто за станом здоров’я не може цілий день до вечора не їсти і не пити, дозволялося починати піст з полудня.
