Сьогодні, 20 березня, у першу неділю Великого посту – неділю Православ’я – відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Після літургії владика Олександр відправив молебень Торжества Православ’я. Цей чин правиться на спомин відновлення шанування ікон у Візантії за імператириці Феодори на церковному соборі 863 року.
Літургія та молебень Торжества Православ’я у першу неділю Великого посту
Прокоментуй!

