У день Надвечір’я Богоявлення, 5 (18) січня, в Спасо-Преображенському соборі було відправлено Великі часи, вечірню з Божественною літургією святителя Василія Великого та чин Великого освячення води. Очолив богослужіння митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Цей день починає собою святкування Богоявлення, або Хрещення Господнього, чи Просвічення – ці три назви свята зберігає богослужбова традиція Православної Церкви.
Оскільки Надвечір’я Богоявлення – пісний день, подібний до Різдвяного Святвечора, то після служби благословили коливо та роздали усім парафіянам.











