Першокласників “Ліко-школи” благословив священик собору

21 жовтня, у останній тиждень першої чверті навчального року, клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Андрій Дудченко привітав нових учнів “Ліко-школи” на святі першокласників на запрошення директора Олени Кухаревської. Отець Андрій сказав про важливість пізнання світу та науки як виконання Божого повеління, закликав вчителів та батьків оберігати тендітні дитячі душі. Учням побажав не тільки добре вчитися, а й стати вірними друзями.

свято першокласника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *