Представник Грузинської Православної Церкви протоієрей Георгій Харазішвілі з благословення Блаженнішого Патріарха-Католікоса усієї Грузії Іллі прибув до України, щоб взяти участь у святкуванні п’тиріччя освячення Спасо-Преображенського собору та на відкриття музею пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана). Сьогодні о. Георгій разом із благочинним собору протоієреєм Валерієм Кравцем були прийняті Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.
Представник Грузинської Церкви прибув на святкування п’ятиріччя освячення Спасо-Преображенського собору
Прокоментуй!

