14 жовтня 2015 року у Києві при Спасо-Преображенському соборі відкрито Меморіальний музей Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана). Очолив церемонію відкриття та освятив музей Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій. Музей, що розташований на першому поверсі соборної дзвіниці, буде відкрито для відвідувачів щодня з 10:00 до 17:00.
Відкрито Музей пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира
Прокоментуй!
