Вже рік у соборі правлять молебні з акафістом святому Георгію про мир в Україні

Ікона святого ГеоргіяРік тому 21 липня 2014 року у Спасо-Преображенському соборі було відправлено перший молебень з акафістом святому великомученику Георгію Побідоносцю про мир в Україні.

Кожного понеділка о 19:00 ми молимося про захист України від нападу чужинців, подолання протистояння і закінчення війни у нашій державі.

Молебні правляться перед іконою святого великомученика Георгія, написаною для нашого собору у афонському монастирі Ксенофонт на прохання ктитора собору Ігоря Лисова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *