У неділю, 8 грудня, Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі відправив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневский Олександр. Йому співслужили клірики собору та працівники Київської Митрополії у священному сані. За літургією, відповідно до розпорядження Митрополита Київського і всієї України Володимира, були піднесені прохання про примноження любові та подолання ворожнечі, з огляду на ситуацію в країні. Також молилися про здоров’я самого Блаженнішого Владики.
