У неділю 26 січня за Божественною літургією, яку очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, у Спасо-Преображенському соборі молилися про мир у державі та припинення ворожнечі, а також про здоров’я постраждалих від сутичок та про спокій усіх загиблих під час протестів. Такі молитви підносяться в соборі за кожною службою.
Проповідь сьогодні після Євангелія сказав архімандрит Филип (Жигулін). Під час причастя священнослужителів дивіться студійний запис проповіді владики Олександра.



