У неділю 1 грудня в Спасо-Преображенському соборі за Божественною літургією молилися про примноження любові та подолання усілякої ворожнечі. Спеціальні прохання до богослужбового чину були додані з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви.
На нашому сайті можна подивитись повний запис богослужіння, яке транслювалося у прямому ефірі на державному національному телеканалі “Перший Ukraine”.