4 грудня Православна Церква святкує Введення у Храм Пресвятої Богородиці – одне з головних дванадцяти церковних свят. Божественну літургію цього дня у Спасо-Преображенському соборі очолив настоятель митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Йому співслужив єпископ Макарівський Іларій, духовенство собору та гості, в тому числі ігумен Алексіос та члени делегації з грецького монастиря Ксенофонт на Афоні, які привезли до нашого собору ковчег з десницею святого великомученика Георгія Побідоносця.
Відео: Введення у Храм Пресвятої Богородиці
2 коментарі