Єпископи, духовенство та віряни зібралися сьогодні у Спасо-Преображенському соборі, щоб помолитися разом з митрополитом Олександром (Драбинком) та привітати його з днем народження. Пропонуємо ще один фоторепортаж з цього богослужіння.
Фото Павла Омельченка.







































