Настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр поділився на своій сторінці в “Фейсбуці” листами дітей зі Слов’янська, які відвідали меморіальний музей Блаженнішого Митрополита Володимира.
Публікуємо лист учениці 7 класу Олени Іванової. Для того щоб збільшити зображення, натисніть на нього.


