Представник Грузинської Православної Церкви протоієрей Георгій Харазішвілі з благословення Блаженнішого Патріарха-Католікоса усієї Грузії Іллі прибув до України, щоб взяти участь у святкуванні п’тиріччя освячення Спасо-Преображенського собору та на відкриття музею пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана). Сьогодні о. Георгій разом із благочинним собору протоієреєм Валерієм Кравцем були прийняті Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.
Отець Георгій Харазішвілі також віддав шану спочилому Блаженнішому Митрополиту Володимиру та помолився за упокій його душі на місці його поховання у Києво-Печерській Лаврі.

