Паломницька делегація від Спасо-Преображенського собору на чолі з настоятелем митрополитом Олександром та ктитором Ігорем Лисовим, разом із благочинним собору протоієреєм Валерієм Кравцем та директором Паломницького центру УПЦ Володимиром Теліженком вчора відлетіла до Ізраїлю з метою привезення до Києва чудотворної ікони Плащаниці Божої Матері.
Сьогодні вночі з благословення Блаженнішого Патріарха святого града Єрусалиму та усієї Палестини Феофіла, у співслужінні Преосвященного митрополита Іоакима учасники делегації відправили Божественну літургію на Гробі Господьному. За богослужінням підносили посилені молитви за припинення ворожнечі, щоби Господній мир запанував на нашій Батьківщині.
Прибуття делегації до Спасо-Преображенського собору із іконою Плащаниці Богородиці очікується завтра, у неділю 11 жовтня, о 19:00.


















