Сьогодні, 15 липня, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відправив у Спасо-Преображенському соборі молебень на початок всякої доброї справи для збірної України зі стрибків у воду. Збірна, якою опікується ктитор собору Ігор Лисов, відправляється на змагання до міста Казань. Митрополит Олександр побажав спортсменам Божого благословення, успіху і перемог.


