Сьогодні, 9 липня, у день Тихвінської ікони Божої Матері та 49-ту річницю архієрейської хіротонії блаженноспочилого Митрополита Володимира, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр разом із духовенством Спасо-Преображенського собору та гостями у священному сані з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія відправив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (Академічному) Києво-Печерської Лаври.
За літургією співслужили співбрати-отці, що різного часу іподияконствували та несли послух при Предстоятелі Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиті Володимирі.
“Милістю Божою, благословенням та покладенням рук спочилого нашого Авви і Отця, всі ми через нього отримали апостольську благодать священства, яка була дарована Блаженнішому Митрополиту Володимиру у його архієрейській хіротонії 9 листопада 1966 року”, – сказав митрополит Олександр.
Після богослужіння соборно звершили панихиду у могили Першосвятителя.
Вічна Вам пам’ять, Ваше Блаженство! Моліться за Ваших чад у Престолу Господнього!




















