В річницю початку великої війни помолилися за упокій всіх загиблих та за захист Батьківщини від ворога

24 лютого виповнився рік від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

В цей день митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відслужив панахиду у Богоявленському приділі Спасо-Преображенського собору. Разом із кліриками собору та єпархії і вірянами піднесли молитовні прохання за спокій душ полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів, які загинули від рук окупантів.

Потому було звершено молебень за чином святителя Петра Могили – за Україну та її перемогу, з молитвами за воїнів, владу і наш народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *