Акафіст подячний “Слава Богу за все” у виконанні вихованців недільної школи

Псалом 136:1-2 каже: «Прославляйте Господа, бо Він добрий, і милосердя Його вічне! Дякуйте Богові над богами, бо милосердя Його вічне!». Акафіст подячний “Слава Богу за все” читають діти недільної школи “pro Образ”: