Божественна літургія у неділю м’ясопусну, 19 лютого

Проповідь на Апостол:

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Я сьогодні хочу трошки відволіктися від питання їжі, про яке ми чуємо вже другий тиждень поспіль (а ще й учорашнє, суботнє апостольське читання знову було про їжу). Про їжу ми знаємо основне від нашого вікопомного Блаженнішого Митрополита Володимира – “головне – не їсти одне одного”. І цього, власне, досить. Тому, з вашого дозволу, я спробую знайти у сьогоднішньому апостольському читанні приховані за цією масою їжі, але не менш цікаві рядки.

Continue reading