Гуманітарну допомогу від громади нашого собору довезли до Дружківки

Сьогодні, 19 грудня, у день святого Миколая в місті Дружківка Донецької області було відправлено молебень за мир в Україні перед списком ікони святого великомученика Георгія Побідоносця зі Спасо-Преображенського собору. Тут залишили першу частину гуманітарної допомоги, яку зібрала громада собору на чолі з головою Парафіяльної ради Ігорем Лисовим.

У богослужінні взяли участь військовослужбовці та офіцери 122-го батальона та 81-ї аеромобільної бригади Повітряно-десантних військ України. Сьогодні ці підрозділи дислокуються на базі колишнього санаторію, повідомляє Олександр Андрущенко.

До святого образу, вже відомого у зоні АТО, підійшли близько ста чоловік. Усі отримали в подарунок іконку святителя Миколая та “Молитовник воїна”, виданий громадою Спасо-Преображенського собору.

Ця поїздка – проект Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира і Асоциації ветеранів АТО України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *