Сьогодні, 19 грудня, у день святого Миколая в місті Дружківка Донецької області було відправлено молебень за мир в Україні перед списком ікони святого великомученика Георгія Побідоносця зі Спасо-Преображенського собору. Тут залишили першу частину гуманітарної допомоги, яку зібрала громада собору на чолі з головою Парафіяльної ради Ігорем Лисовим.
У богослужінні взяли участь військовослужбовці та офіцери 122-го батальона та 81-ї аеромобільної бригади Повітряно-десантних військ України. Сьогодні ці підрозділи дислокуються на базі колишнього санаторію, повідомляє Олександр Андрущенко.
До святого образу, вже відомого у зоні АТО, підійшли близько ста чоловік. Усі отримали в подарунок іконку святителя Миколая та “Молитовник воїна”, виданий громадою Спасо-Преображенського собору.
Ця поїздка – проект Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира і Асоциації ветеранів АТО України.

