4 грудня Православна Церква святкує Введення у Храм Пресвятої Богородиці – одне з головних дванадцяти церковних свят. Відправу Божественної літургії сьогодні у Спасо-Преображенському соборі очолив благочинний протоієрей Валерій Кравець у співслужінні духовенства собору.
Відео: Божественна літургія у неділю 4 грудня, на Введення у Храм Божої Матері
Прокоментуй!
