Настоятель, духовенство та парафіяни Спасо-Преображенського собору зустріли Новий рік за Трапезою Господньою у святій Євхаристії. Рівно опівночі у новорічну ніч на дзвонах соборного карильйону було виконано Гімн України, и було розпочато Божественну літургію. Відправу очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму.
За службою дякували милостивому Господу Богу за рік, що минув, та просили благословення на рік 2015. Особливо молилися про мир в нашій державі та за упокой душі Блаженнішого Митрополита Володимира.
Після служби владика, духовенство та парафіяни випили по келиху ігристого вина на площі перед собором біля різдвяної ялинки.














