Літургія у новорічну ніч

Настоятель, духовенство та парафіяни Спасо-Преображенського собору зустріли Новий рік за Трапезою Господньою у святій Євхаристії. Рівно опівночі у новорічну ніч на дзвонах соборного карильйону було виконано Гімн України, и було розпочато Божественну літургію. Відправу очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму.

10885324_938695389488711_8610915157938968789_n

За службою дякували милостивому Господу Богу за рік, що минув, та просили благословення на рік 2015. Особливо молилися про мир в нашій державі та за упокой душі Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після служби владика, духовенство та парафіяни випили по келиху ігристого вина на площі перед собором біля різдвяної ялинки.

10891429_938189262872657_7999800182579029690_n

10365775_938695456155371_7316956999495946922_n

10885092_938695186155398_3843822750013001781_n

10885257_938695282822055_9067250158845496716_n

10885383_938695376155379_7602734328079983818_n

10885472_938695566155360_7405632997817820736_n

10888513_938695432822040_4827587159015913811_n

10896946_938695356155381_4956421528448831207_n

10882123_938189539539296_4921216829286649844_n

16449_938189349539315_23223483574166179_n

1507865_938189346205982_7197544501453387787_n

10885449_938189409539309_7508799527575771998_n

10891688_938189399539310_6034905399686925483_n

10906319_938189339539316_743665872191354636_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *