У неділю перед Богоявленням, 18 січня, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Після літургії владика відправив вечірню з чином Великого освячення води.
Божественна літургія у неділю перед Богоявленням (фото, відео)
Прокоментуй!
