Сьогодні, 19 січня, на свято Богоявлення, або Хрещення Господнього, святкові богослужіння у Спасо-Преображенському соборі відправив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Напередодні ввечері владика очолив урочисту Всеношну, після якої духовенство та парафіян співом колядок привітали діти зі студії “Забава”. Вранці у день свята владика Олександр відправив Божественну літургію та чин Великого освячення води. За літургією особливо поминали усіх загиблих від насильства та війни.
Владика привітав парафіян зі святом Богоявлення, яке називається також святом Просвічення, та побажав усім просвічуватися світлом Христової істини та благодаті Господньої.
