З благословення Престоятеля Української Православної Церкви в ніч з 20 на 21 лютого 2014 р. священнослужителі Спасо-Преображенського собору протоієрей Валерій Кравець, протодиякон Ростислав Воробій та прихожани собору хресною ходою об’їхали навколо столиці України зі святинями храму. На кожному із в’їздів до Києва священнослужітелі помолились за мир, спокій і добробут українського народу та Держави і благословили хрестом із часткою Животворчого Хреста Господнього.