Літургія в ніч на 20 лютого про мир в Україні та за упокій загиблих

В ніч з 19 на 20 лютого у Спасо-Преображенському соборі на Теремках була звершена Божественна літургія, на якій підносилися молитви за мир у країні.

IMG_9192

Богослужіння очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, якому співслужили: архієпископ Городницький Олександр, єпископи: Макарівський Іларій, Шепетівський і Славутський Діонісій, Обухівський Іона, Васильківський Миколай, духовенство столиці.

Духовенство та вірні молилися про припинення протистояння в країні та упокій загиблих під час силового протистояння. Усіх померлих згадували поіменно.

Continue reading