У неділю перед Богоявленням, 18 січня, відправу Божественної літургії у Спасо-Преображенському соборі очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні духовенства храму. Після літургії владика відправив вечірню з чином Великого освячення води.
Богослужіння транслювалося наживо на нашому сайті та на національному телеканалі “Перший Ukraine”.
(Відео буде доступне для перегляду після обробки на сервері)
















