Парафіяни Спасо-Преображенського собору зібрали п’ять тисяч гривень для придбання продуктів тим людям, що потерпають від голоду на сході України. Сьогодні ці гроші було передано православній християнській громаді міста Авдіївка, що на північ від Донецька.
Авдіївка знаходиться під контролем українських військових та потерпає від обстрілів з боку представників так званої “ДНР”.
Збір коштів для допомоги голодуючим триває. Карнавка для збору пожертв знаходиться у храмі біля ікони св. Георгія Побідоносця.