Божественну літургію святителя Василія Великого у Надвечір’я Різдва Христового, 6 січня, у Спасо-Преображенському соборі відправив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у співслужінні кліриків храму. Після відпусту літургії на середину храма винесли ікону Різдва Христового, проспівали тропар та кондак свята, та владика благословив кутю, якою потім пригостили усіх парафіян.
У соборі традиційно встановлений вертеп.









